فناوری

آپدیت پوکو لانچر 4.0 ارائه شد: اضافه شدن انیمیشن‌ها، ویجت‌ها و امکانات جدید + لینک دانلود

پوکو لانچر، رابط‌کاربری اختصاصی است که می‌توانید در گوشی‌های این زیر مجموعه شیائومی از آن استفاده کنید. البته باید بگوییم که این رابط‌کاربری در میان کاربران تا حد زیادی منفور است. با این حال، آپدیت پوکو لانچر 4.0 می‌تواند سبب شود که تمام مشکلات گذشته این رابط‌کاربری را به فراموشی بسپارید.

پوکو پیش‌تر لانچر خود را در پلی استور منتشر کرده بود. این لانچر سریع است و فضای چندانی اشغال نمی‌کند، اما نسبت به رابط‌کاربری MIUI امکانات کم‌تری دارد. بسیاری از مواردی که می‌توانستید در نسل‌های پیشین MIUI بیابید در Poco Launcher به چشم نمی‌خورد. حال آپدیت جدیدی برای این لانچر ارائه شده که می‌توانید آن را نصب کنید.

چرا پیش از این پوکو لانچر میان کاربران منفور بوده است؟

اگر از گوشی‌های پوکو استفاده می‌کنید، احتمالا شما هم یک سری نارضایتی از این لانچر دارید و همین احتمالا سبب شده تا نتوانید تجربه‌کاربری بی‌نقصی داشته باشید. پوکو لانچر در نسل‌های گذشته به‌روزرسانی‌های زیادی را دریافت کرده اما مشکلات اساسی موجود در آن کاربران را شاکی کرده بودند.

به شخصه پیش از نصب آپدیت جدید پوکو لانچر هنگامی که از آن استفاده می‌کردم، احساس خوبی نداشتم و یکی از اصلی‌ترین دلایل این موضوع، نبود انیمیشن‌های باز و بسته کردن اپ‌ها بود. به هر حال کاربران به این وضعیت Poco Launcher اعتراض کردند.

کاربران کمپینی را با هشتگ Save_Poco ایجاد کردند تا صدای خود را به گوش توسعه‌دهندگان این رابط‌کاربری برسانند. خوشبختانه پس از استقبال از این کمپین، توسعه‌دهندگان پوکو لانچر به آن واکنش نشان دادند و وعده دادند که مشکلات آن را برطرف می‌کنند و ویژگی‌های درخواستی کاربران را نیز به آن می‌افزایند. بنابراین، آپدیت جدید پوکو لانچر این‌جاست.

نصب آپدیت جدید Poco Launcher

آپدیت جدید پوکو لانچر

تغییرات این به‌روزرسانی بسیار جذاب و قابل‌توجه هستند. در نسخه جدید این لانچر انیمیشن‌های باز و بسته کردن اپ بهبود یافته‌اند و به زیبایی انیمیشن‌های MIUI شده‌اند. همچنین سرعت و میزان روان بودن رابط‌کاربری افزایش یافته تا تجربه بهتری داشته باشید.

یک سری از بخش‌های این لانچر مانند منوی ویجت‌ها نیز شبیه به MIUI شده‌اند و ظاهر جدیدی پیدا کرده‌اند. برخی باگ‌هایی که پیش‌تر توسط کاربران گزارش شده بود هم برطرف شده‌اند.

آپدیت جدید پوکو لانچر

باید یادآوری کنیم که این لانچر در حال حاضر به شکل پایدار عرضه نشده و فعلا در فاز بتا قرار دارد؛ بنابراین ممکن است کارکرد بی‌نقصی نداشته باشد. ما در دیجیاتو این به‌روزرسانی Poco Launcher را روی دو دستگاه پوکو F3 و پوکو M4 Pro 4G نصب کردیم و به مشکلی بر نخوردیم.

در کل پیشنهاد می‌کنیم که این به‌روزرسانی را هنگامی که به صورت پایدار نصب کنید تا بتوانید تجربه بهتری در استفاده از گوشی‌های پوکو داشته باشید؛ اما همین به‌روزرسانی نیز ایراد خاصی ندارد. برای نصب به‌روزرسانی جدید Poco Launcher می‌توانید از طریق این لینک در گوگل درایو اقدام کنید. توجه داشته باشید که این آپدیت تنها روی گوشی‌های پوکو قابل نصب است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا