فناوری

افشای تصاویر قاب‌های رسمی گوشی‌های سری گلکسی S22

تنها شش روز تا رویداد گلکسی آنپکد 2022 و معرفی سری گلکسی S22 فاصله داریم و تاکنون اطلاعات بسیار زیادی درباره گوشی‌های این سری فاش شده است. حالا یکبار دیگر پیش از رونمایی، تصاویر قاب‌های رسمی هر سه مدل این سری به اینترنت راه پیدا کرده‌اند.

قاب گوشی‌های سری گلکسی S22

تصاویر رسمی قاب‌های سه مدل سری گلکسی S22 توسط Techinsider منتشر شده‌اند که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.

به یاد داشته باشید که این احتمال وجود دارد تا سامسونگ برای گوشی‌های پرچمدار خود چند قاب دیگر در تنوع و رنگ‌های مختلف عرضه کند. قاب‌های رسمی این سری دقیقا مشابه قاب‌هایی هستند که برای سری گلکسی S21 و گوشی‌های قبلی آن معرفی شده بودند و احتمالا افرادی که به دنبال قاب‌های خاص یا متفاوت بوده‌اند از تصمیم غول فناوری کره‌ای ناامید شده باشند.

اخیرا نیز تصاویر دیگری از قاب‌های سری گلکسی‌ S22 منتشر شده بود که گلکسی S22 و S22 پلاس را در قاب‌های چرمی و گلکسی S22 اولترا را در قاب هوشمند Smart Clear View نشان می‌داد.

بر اساس جزئیاتی که تاکنون در تصاویر این گوشی‌های مشخص شده، می‌توان ادعا کرد که نسخه استاندارد و پلاس طراحی مشابهی خواهند داشت و همچنان به زبان طراحی گوشی‌های سری S وفادار باقی خواهند ماند. از طرفی دیگر گلکسی S22 اولترا طراحی نسبتا متفاوتی خواهد داشت. این گوشی علاوه بر اینکه برای قلم S Pen از محفظه مخصوص پشتیبانی می‌کند، طراحی متفاوتی در قسمت ماژول دوربین دارد و لبه‌های آن بیشتر از سایر مدل‌ها، مربعی شکل هستند.

سامسونگ در تاریخ 20 بهمن و رویداد آنپکد خود قرار است جدیدترین پرچمدارهایش از سری گلکسی S را معرفی کند. اخیرا ویدیوهای معرفی رسمی این محصولات و همچنین تبلت‌های سری گلکسی تب S8 فاش شده بود و تاکنون گزارش‌های متعددی درباره قیمت مورد انتظار این گوشی‌ها منتشر شده است. برای آشنایی کامل با گوشی‌ها و تبلت‌های پرچمدار آینده سامسونگ باید کمتر از یک هفته صبر کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا