بازی هافناوریکسب و کار

انتقام‌جویان، شخصیت اصلی بازی Marvel’s Avengers نخواهند بود

باوجود عنوان بازی «انتقام‌جویان مارول» (Marvel's Avengers)، انتقام‌جویان نقش اصلی این بازی نیستند! در طول کمیک-کان نیو یورک 2019، مشخص ‌شد که شخصیت «خانم مارول» (Ms Marvel)، نقش اصلی بازی جدید شرکت «Crystal Dynamics» خواهد بود. در ادامه خبر با سخت‌افزارمگ همراه باشید.

«شان اسکایگ»، کارگردان و نویسنده این بازی، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

«کامالا خان، که طرفدار دوآتیشه انتقام‌جویان است، بهترین شخصیت برای داستانی که ما در بازی انتقام‌جویان مارول تعریف می‌کنیم خواهد بود. داستان ما درباره‌ی روی‌کارآمدن کامالا، یک چشم‌انداز تازه و امیدوارانه به تجربه‌ی این بازی می‌بخشد و توانایی‌های خاص او به‌عنوان خانم مارول، او را به شخصیتی تبدیل می‌کند که هر کسی می‌تواند با آن ارتباط برقرار کرده و بازی‌اش کند.»

«جی. ویلو ویلسون»، یکی از خالقان خانم مارول، هم افزود:

«من فکر می‌کنم کامالا برای چنین بازی‌ای کاملا مناسب است، زیرا او دنیای مارول را به همان شکلی که ما طرفداران و گیمرها می‌بینیم، می‌بیند. کامالا باعث می‌شود بفهمیم چه حسی دارد اگر ناگهان پی می‌بردیم که دارای قدرت‌های ابرقهرمانی هستیم و باید در زمان نیاز، کنار قهرمان‌های‌مان بایستیم و به کمک‌شان بیاییم.»

شخصیت کامالا خان در سال 2013 معرفی شد و برای شوخ‌طبعی عجیب، روحیه قهرمانانه و مشکلاتش که هر کسی می‌تواند با آن‌ها ارتباط برقرار کند، به‌سرعت محبوبیت بالایی پیدا کرد. او همچنین به‌عنوان اولین قهرمان مسلمان مارول، به یک شخصیت نمادین در کمیک‌ها تبدیل شد. کامالا درست مثل تمام نوجوان‌هایی است که عاشق ابرقهرمان‌ها هستند و علاوه‌براین، «کارول دنورز» را که اولین خانم مارول بود و اکنون با نام «کاپیتان مارول» شناخته می‌شود، در نقش الهام‌بخش خود قرار داده است. بعد از تبدیل شدن به یک «ناانسان» با توانایی کش آمدن، کامالا نام خانم مارول را تصاحب می‌کند و به مبارزه با جرم و جنایت می‌پردازد. او با شخصیت‌ها و تیم‌هایی مثل مرد عنکبوتی، جنگجویان مخفی و انتقام‌جویان همکاری کرده است.

بازی انتقام‌جویان مارول در تاریخ 15 مه 2020 (26 اردیبهشت 99) منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا