فناوری

بازگرداندن اینترنت به شرایط عادی در دستور کار «کارگروه اقتصاد دیجیتال»!

مجتبی توانگر، رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس با اشاره به نامه رییس دفتر رییس جمهور به وزیر ارتباطات گفته است که موضوع بازگرداندن اینترنت به شرایط عادی در دستور کار «کارگروه اقتصاد دیجیتال دولت» قرار گرفته است.

به گزارش سخت‌افزارمگ، توانگر نماینده مردم تهران که به غیر از رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس دارای سمت‌های دیگری مانند عضو شورای عالی راهبری فناوری و تولیدات دانش‌بنیان، عضوشورای عالی بورس و اوراق بهادار و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نیز هست، در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت:

پیرو نامه‌ام، با تشکر از حسن نظر آقای رییس‌جمهور که موضوع بازگرداندن اینترنت به شرایط عادی به دستور کار « کارگروه اقتصاد دیچیتال دولت» تبدیل شد.

‏مردم و کسب و کارها منتظر تصمیمات عاجل این کارگروه برای رفع مشکل اختلالات اینترنتی و فراهم کردن دسترسی عمومی به اینترنت آزاد هستند.

مجتبی توانگر، رییس کمیته اقتصاد دیجیتال مجلس

در توییت مذکور، توانگر متن نامه اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهور به زارع پور وزیر ارتباطات را منتشر کرده که متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای زارع پور، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات 

سلام علیکم

احتراما نامه ۱۲۵۴۸۹۰ مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و گزارش این دفتر در خصوص «لزوم بازگرداندن اینترنت به شرایط عادی و فراهم کردن دسترسی مردم به اینترنت آزاد»، به استحضار رسید؛ حسب نظر رییس جمهور محترم، مقتضی است موضوع توسط کارگروه اقتصاد دیجیتال دولت بررسی، پیگیری و اعلام نتیجه شود.

  • وزیر ارتباطات: خبر کاهش درآمد و ورشکستگی اپراتورها صحت ندارد
  • وضعیت اینترنت ایران و جهان در ماه گذشته – اینترنت ثابت ایران در جایگاه 146!
  • ادعای وزیر ارتباطات: بیش از 60 درصد مردم و کسب و کارهایشان به پیام‌رسان‌های داخلی وارد شده!

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا