فناوری

تاریخ معرفی احتمالی گوشی‌‌های تاشو گلکسی زد فلیپ 3 و فولد 3 مشخص شد

با وجودی که انتظار می‌رود طبق روال سال گذشته، سامسونگ از گوشی‌های تاشو جدیدش، شهریور یا مهرماه سال آینده رونمایی کند‌، اما اطلاعات فاش شده جدید حاکی از آن است که کره‌ای‌ها قصد دارند گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی فولد 3 را چند ماه زودتر و احتمالا اوایل تابستان رونمایی کند.

حساب کاربری «UniverseIce» در توییتر با انتشار توییتی از رونمایی گوشی‌های هوشمند تاشو جدید سامسونگ در حدود 5 ماه بعد خبر داد.

البته با توجه به تغییر استراتژی سامسونگ در رونمایی از پرچمداران سری گلکسی S21،‌ چنین تغییراتی در جدول زمانی گوشی‌های تاشو غیر منطقی نخواهد بود. در واقع اگر سامسونگ گوشی‌های تاشو جدیدش را تیرماه رونمایی کند، فاصله شش ماه بین دو رونمایی را رعایت کرده است. در حال حاضر در مورد صحت و سقم اطلاعات منتشر شده نمی‌توان اظهار نظر کرد.

این احتمال وجود دارد که نمایشگر گلکسی زد فولد 3 به جای بهره‌مندی از شیشه فوق نازک (UTG) ضخیم برای محافظت از نمایشگر  دستگاه در برابر نوک قلم، دوباره از لایه پلاستیکی برای محافظت استفاده کند.

«راس یانگ» موسس «DisplaySearch» پیشتر گفته بود که نمایشگر داخلی گلکسی زد فولد 3 از 7.59 اینچ در نسخه قبلی به 7.55 اینچ و نمایشگر اکسترنال از 6.23 اینچ در نسخه قبلی به 6.21 اینچ در نسخه جدید کاهش پیدا می‌کند. براساس شایعه دیگری، ممکن است این گوشی هوشمند با قیمت حدود 2000 دلار به بازار عرضه شود. همچنین به نظر می‌رسد گلکسی زد فلیپ با نمایشگر داخلی 6.7 اینچی و نرخ تازه سازی 120 هرتز رونمایی خواهد شد.

بر اساس شایعاتی که تاکنون منتشر شده‌اند، سامسونگ احتمالا از چهار موبایل تاشو در سال 2021 رونمایی خواهد کرد، بنابراین ممکن است سازنده کره‌ای علاوه بر معرفی نسخه پرچمدار Z فلیپ 3 با پشتیبانی از شبکه 5G، نسخه دیگر این موبایل را بدون پشتیبانی از این شبکه و با قیمت کمتر روانه بازار کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا