بازی هافناوریکسب و کار

حالت عکاسی شب به دوربین گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ اضافه شد

سامسونگ کمی بعد از معرفی گوشی‌های گلکسی S10 از حالت عکاسی مخصوص شب، یعنی Night Mode برای این گوشی‌ها رونمایی کرد. هفته گذشته و در آپدیت ماه ژوئن 2019 این حالت عکاسی به گوشی‌های گلکسی اس9 و اس9+ اضافه شد. باوجود آنکه گلکسی نوت 9 بعد از گوشی‌هاس اس9 معرفی شده است؛ کمی بعد از آنها سرانجام دارای حالت عکاسی شب شده است. البته در آپدیت جدید نوت 9 نه تنها حالت Night اضافه شده است، بلکه حالا امکان اسکن کدها QR بدون نیاز به Bixby Vision وجود دارد.

اضافه شدن حالت Night به دوربین گلکسی نوت 9

سامسونگ آپدیت نسخه N960FXXU3CSF9 را برای گوشی نوت 9 ارائه کرده است. حجم این به‌روزرسانی 704 مگابایت است و به غیر بهبودی که در بخش دوربین شاهد آن خواهیم بود، شامل آخرین پچ امنیتی برای ماه ژوئن 2019 میز می‌شود. طبق گزارشاتی که منتشر شده است آپدیت جدید در کشور آلمان ارائه شده و احتمالاً با تأخیری چند روزه برای سراسر جهان عرضه خواهد شد.

جدا از آپدیت امنیتی مهمترین قابلیت اضافه شده به آخرین فبلت پرچمدار سامسونگ حالت عکاسی Night است که گفته می‌شود مشابه با همان چیزی است که در S10 و S9 دیده‌ایم. علاوه‌براین نرم‌افزار دوربین حالا دارای اسکنر کدهای QR خواهد بود و این یعنی برای خواند چنین کدهایی به Bixby Vision و یا برنامه‌های شخص ثالث برای اسکن کد QR نیاز نخواهید داشت.

گلکسی نوت 9 در ماه آگوست 2018 معرفی شده و رفته رفته به زمان معرفی جانشین این دستگاه، یعنی گلکسی نوت 10 نزدیک می‌شویم. پرچمداری که احتمالاً برخلاف سال‌های گذشته دارای حداقل دو نسخه استاندار و Pro خواهد بود. تا این لحظه اطلاعات نسبتاً خوبی از این گوشی‌ها منتشر شده است، اما هر چه به زمان رونمایی آنها، که احتمالاً اواسط مرداد خواهد بود، نزدیک شویم، خبرهای بیشتری درخصوص این دستگاه‌ها منتشر خواهد شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار پیرامون گلکسی نوت 10، بر روی لینک کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا