فناوری

سامسونگ برخی ویژگی‌های گلکسی واچ ۴ را به ساعت‌های هوشمند قدیمی‌اش آورد

سامسونگ امروز سیستم عامل اندروید ۱۲ را به همراه رابط کاربری One UI 4.0 برای گوشی‌های سری گلکسی S21 منتشر کرد، اما تنها این محصولات بروزرسانی دریافت نکردند. کره‌ای‌ها برای تعدادی از ساعت‌های هوشمندشان آپدیت منتشر کرده‌اند که برخی قابلیت‌های گلکسی واچ ۴ را به آن‌ها اضافه می‌کند.

این بروزرسانی در اختیار کاربران گلکسی واچ، گلکسی واچ ۳، گلکسی واچ اکتیو و نسخه جدیدش قرار می‌گیرد. در این فریمور جدید با ۱۰ واچ فیس جدید روبه‌رو هستیم که همراه با گلکسی واچ ۴ معرفی شدند و گزینه‌های شخصی‌سازی زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

از واچ فیس‌ها که بگذریم، به قابلیت‌های کاربردی می‌رسیم. سامسونگ با گلکسی واچ ۴ به سراغ سیستم پیشرفته تشخیص سقوط با سطح حساسیت بالاتر رفت که حالا در بروزرسانی جدید، به ساعت‌های هوشمند قدیمی‌اش اضافه می‌شوند.

سامسونگ گفته این بروزرسانی به مرور زمان در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد، اما در ابتدا برای نسخه بلوتوثی گلکسی واچ، گلکسی واچ ۳، گلکسی واچ اکتیو و گلکسی واچ اکتیو ۲ منتشر خواهد شد. این فاز از امروز در ایالات متحده و کره جنوبی شروع می‌شود. انتظار می‌رود کاربران در کشورهای دیگر و البه کاربران نسخه‌های LTE هم به سرعت قادر به تجربه بروزرسانی جدید باشند.

قابلیت تشخیص سقوط پیشرفته به ساعت‌های هوشمندی اضافه می‌شود که ویژگی تشخیص سقوط را دارند، یعنی گلکسی واچ اکتیو ۲ و واچ ۳. با این حال کاربران گلکسی واچ و واچ اکتیو به آن دسترسی پیدا نمی‌کنند و باید به ۱۰ واچ فیس جدید بسنده کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا