فناوری

شیائومی آماده بروزرسانی ۹ گوشی هوشمند به رابط کاربری MIUI 13 است

مدیرعامل شیائومی چند وقت پیش از معرفی رابط کاربری MIUI 13 تا پیش از پایان سال جاری میلادی خبر داد و حالا گزارشی جدید می‌گوید این کمپانی رابط کاربری بعدی‌اش را برای ۹ گوشی هوشمند شامل سری می ۱۱ و ردمی K40 آماده کرده است.

طبق این گزارش، بیلد MIUI 13 برای گوشی‌های پریمیوم شیائومی و ردمی آماده شده و بیلدهای اولیه این دستگاه‌ها به شرح زیر است:

  • شیائومی میکس ۴: بیلد V13.0.0.1.SKMCNXM
  • شیائومی می ۱۱ اولترا و می ۱۱ پرو: بیلد V13.0.0.3.SKACNXM
  • شیائومی می ۱۱: بیلد V13.0.0.3.SKBCNXM
  • شیائومی می ۱۱ لایت ۵G: بیلد V13.0.0.3.SKICNXM
  • شیائومی می ۱۰S: بیلد V13.0.0.2.SGACNXM
  • ردمی K40 پرو و ردمی K40 پرو پلاس: بیلد V13.0.0.3.SKKCNXM
  • ردمی K40: بیلد V13.0.0.2.SKHCNXM

اگرچه گفته می‌شود شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را هم اکنون برای محصولات بالا آماده کرده، اما هنوز امکان دانلود آن برای کاربران وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که شیائومی در روزهای آینده و به‌زودی نسخه بتای این رابط کاربری را برای محصولات بالا منتشر کند.

از آنجایی که به نظر می‌رسد این رابط کاربری برای محصولات زیادی آماده شده، احتمالا در آینده نزدیک شیائومی از آن رونمایی خواهد کرد و در زمان معرفی نسخه بتای آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

طبق شایعات، پرچمدار بعدی شیائومی یعنی سری ۱۲ به فاصله کوتاهی پس از معرفی تراشه پرچمدار بعدی کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸ Gen 1 یا همان اسنپدراگون ۸۹۸ از راه می‌رسد. بنابراین شاید در این مراسم با جدیدترین رابط کاربری شیائومی هم روبه‌رو شویم.

انتظار می‌رود رابط کاربری MIUI 13 شیائومی با قابلیت‌های جدیدی از راه برسد و همچنین عملکرد محصولات این کمپانی و همچنین ردمی و پوکو را بطور چشمگیری افزایش دهد. احتمالا این رابط کاربری برای برخی کاربران با اندروید ۱۲ منتشر می‌شود و برخی هم با همان اندروید ۱۱ قادر به تجربه آن خواهند بود. علاوه بر این، احتمالا اکثر کاربران در اوایل ۲۰۲۲ به آن دسترسی پیدا می‌کنند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا