بازی هافناوریکسب و کار

Team Group محصولات T-Force Gaming جدید خود را عرضه کرد

Team Group محصولات گیمینگ T-Force خود را به شکل جهانی عرضه کرد. این محصولات شامل T-Force Delta Max RGB SSD و جدیدترین حافظه گیمینگ شرکت یعنی Dark Z می‌باشد. T-Force Delta Max RGB SSD از نورپردازی بسیار جذاب RGB خود در طراحی آینه‌ای بهره می‌برد که جلوه‌های نوری را به شکلی وسیع به نمایش می‌گذارد. سطح آینه‌ای این مدل یک جلوه شفاف دارد که مثل یک آینه‌ جادویی عمل می‌کند، چنین چیزی در صنعت بی سابقه بوده.

حافظه گیمینگ جدید T-Force Dark Z DDR4 با محافظی طراحی شده که به علاوه محافظت از آن، حرارت ساطع شده را دفع می‌کند. این حافظه تنها از چیپ‌های IC منتخب بهره می‌برد. این دو محصول جدید با عملکرد بالا، مصرف پایین، قابلیت به روز رسانی آسان و در راستای نیازهای بازار گیمینگ عرضه شده‌اند.

جدیدترین نسل T-Force Delta Max RGB SSD از طراحی نوآورانه آینه‌ای بهره می‌برد که نسبت به طرح‌های سنتی یک دستاورد بی نظیر است. این مدل بزرگ‌ترین سطح نورپردازی شده و جلوه‌های نوری را در اختیار دارد. طراحی LEDهای ARGB در این مدل می‌تواند یک جشنواره رنگ را بوجود آورد. طراحی آینه‌ای نیز در زمان خاموش بودن نورپردازی می‌تواند یک بازتاب مانند آینه‌های جادویی را نمایش دهد. استفاده از 3D NAND پیشرفته که تا 560 مگابایت بر ثانیه خواندن و 510 مگابایت نوشتن را پدید آورده و پشتیبانی از هدر 3 پین نورپردازی مادربرد از ویژگی‌های این SSD است. نورپردازی T-Force Delta Max RGB SSD می‌تواند از طریق نرم افزار مادربرد هر برندی کنترل شود. حداکثر ظرفیت 2 ترابایت برای این مدل در نظر گرفته شده که به علاوه جذابیت طراحی آن کارایی مناسبی را ارائه می‌دهد.

Team Group محصولات T-Force Gaming جدید خود را عرضه کرد

حافظه گیمینگ T-Force Dark Z DDR4 براساس یک شوالیه زره پوش طراحی شده و تولید آن به بهترین شکل ایجاد شده تا محافظت کاملی داشته باشد. طراحی ساده اما عالی بدنه به هیت سینک اجازه می‌دهد به راحتی روی آن سوار شده و گرما را منتقل کند. حرارت پخش کن این مدل ضخامتی 0.8 میلیمتری داشته و از آلیاژ آلومینیوم در ساخت آن استفاده شده است. این هیت سینک می‌تواند به شکل موثری در گیمینگ عمل کند و تجربه گیمینگ روانی را بدون هیچ مشکلی فراهم کند. T-Force Dark Z DDR4 از چیپ‌های دست چین شده استفاده می‌کند و در بالاترین فرکانس به 3600 مگاهرتز می‌رسد. این مدل کاملا نیازهای گیمرها مانند عملکرد بالا، مصرف پایین و قابلیت به روز رسانی آسان را فراهم کرده است.

Team Group محصولات T-Force Gaming جدید خود را عرضه کرد

Team Group محصولات T-Force Gaming جدید خود را عرضه کرد

محصول قیمت
Delta Max SSD 250GB 59.99 دلار
Delta Max SSD 500GB 89.99 دلار
Delta Max SSD 1TB 149.99 دلار
دو عدد Dark Z 2666 8GB 77.9 دلار
دو عدد Dark Z 3000 8GB 79.9 دلار
دو عدد Dark Z 3200 8GB 85.9 دلار

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا