بازی هافناوریکسب و کار

تاریخ برگزاری رویداد دیجیتالی Ubisoft یا همان Ubisoft Forward مشخص شد

به دلیل شیوع بیماری همه‌گیر Covid-19، اکثر رویدادهای مهم صنعت بازی از جمله نمایشگاه E3 و Gamescom مجبور به لغو و یا تغییر برنامه‌های خود شده‌اند، اما ناشران بزرگ اعلام کرده و قول داده بودند که رویدادهای دیجیتالی خود را ادامه خواهند داد. برخی از این رویدادها از جمله CD Projekt، EA Play Live و Red’s Night City Wire و همچنین به روزرسانی‌های ماهانه Xbox 20/20 مایکروسافت معرفی شد و تاریخ برگزاری رویداد دیجیتالی Ubisoft نیز اینک مشخص شده است. آنچه به نظر می‌رسد این است که در ماه جولای رویداد Ubisoft Forward شامل رونمایی از بازی‌ها و اخبار به سبک E3 خواهد بود اما متاسفانه این تنها خبری است که تا کنون یوبی‌سافت ارائه کرده است.

Ubisoft

زمان برگزاری Ubisoft Forward

تاریخ برگزاری رویداد دیجیتالی Ubisoft یا همان رویداد دیجیتالی Ubisoft Forward در تاریخ 12جولای (22 تیر) خواهد بود.

برخلاف بسیاری از ناشران دیگر به نظر می‌رسد که شرکت Ubisoft در رویداد دیجیتالی Summer Game شرکت نخواهد کرد و این بدان معنی است که Geof Keighley تهیه کننده رویداد Ubisoft Forward نخواهد بود. به احتمال قوی Aisha Tyler (آیشا تایلر) در این رویداد مهم نقشی خواهد داشت اما هنوز هیچ تأییدی در زمینه صورت نگرفته است.

در مورد این موضوع که چه بازی‌هایی در طول Ubisoft Forward معرفی خواهند شد، بدیهی است که ما شاهد رونمایی از Assassin’s Creed Valhala خواهیم بود (که امیدوار هستیم این بار گیم‌پلی این بازی را معرفی کنند) و احتمالا بازی‌هایی که قبلا معرفی شده‌اند مانند Rainbow Six Quarantine، Watch Dogs:Legion و Gods & Monsters را خواهیم داشت.

یوبی‌سافت قبل از اینکه بیماری کرونا جهان را به این مصیبت دچار نماید اعلام کرده بود که 2 بازی AAA جدید از فرانچایزهای بزرگ خود را در دست ساخت دارد که قبل از آوریل 2021 منتشر خواهند شد که به طور یقین یکی از این بازی‌ها Assassin’s Creed Valhala است و عنوان بعدی هم به احتمال زیاد نسخه جدید Far Cry خواهد بود. البته شایعاتی درباره بازسازی بازی Prince Of Persia نیز در حال دست به دست شدن است و همانطور که اعلام شده است بازی‌های Beyond Good & Evil 2 و Skull & Bones نیز در دست ساخت هستند.

بیشتر بخوانید: واکنش تروی بیکر، بازیگر شخصیت جول به افشاگری بزرگ داستان The Last of US II

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا