بازی هافناوریکسب و کار

چیزی فراتر از یک روتر گیمینگ با ASUS ROG Rapture GT-AX11000

شرکت ایسوس، نخستین روتر Tri-band 802.11ax جهان را معرفی کرد. این محصول با نام ASUS ROG Rapture GT-AX11000 به واقع یک روتر گیمینگ است که البته استفاده های دیگر از آن بلا مانع است. این روتر زیبا دارای فناوری Dynamic Frequency Selection، به اختصار DFS است که برای جلوگیری از تداخل با سایر دستگاه های بی سیم مورد استفاده قرار می گیرد. ROG Rapture GT-AX11000 دارای یک پردازنده 4 هسته ای، نوع 64 بیتی است که به فرکانس 1.8 گیگاهرتز می رسد.

این محصول نخستین روتر جهان است که از فناوری Aura RGB بهره برده و دارای دیودهای LED RGB است. یک کلید سخت افزاری نیز برای فعال سازی و غیر فعال سازی سریع این فناوری در آن به خدمت گرفته شده است. روتر ASUS ROG Rapture GT-AX11000 با تکیه بر فناوری WLAN 802.11ax می تواند در هر کانال 160 مگاهرتز را ایجاد کرده و به سرعت نهایی 11 هزار مگابیت در ثانیه برسد که 2.3 برابر سریعتر از WLAN 802.11ac است. ROG Rapture GT-AX11000 دارای ویژگی OFDMA و MU-MIMO است که تا 4 برابر کارایی بیشتر و 80 درصد پوشش بیشتر را به همراه دارد.

این روتر دارای فناوری Target Wait Time، به اختصار TWT است که در زمینه صرفه جویی در انرژی و باتری تجهیزات متصل به روتر کاربرد دارد. استاندارد Wi-Fi 6 که در این روتر به خدمت گرفته شده است، با تمامی Wi-Fi های موجود در تجهیزات گوناگون سازگار دارد. یکی از برنامه های نرم افزاری که برای گیمرها یک قابلیت ویژه و خاص است، GameFirst V نام دارد. طبقه بندی بسته ها و الویت ترافیک، کاهش پینگ و استفاده از تمامی پهنای باند، ویژگی های این روتر گیمینگ است.

فناوری Game Boost اولویت بندی بسته های بازی در شبکه Local را عهده دارد است. به گفته ایسوس، فعال سازی همزمان GameFirst V و Game Boost می تواند پینگ را تا 33 درصد بیش از روترهای رقیب کاهش داده و حداکثر سرعت در بازی های آنلاین را در اختیار گیمر قرار دهد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا