بازی هافناوریکسب و کار

اینتل تولید باندل Core+ را برای همیشه متوقف کرد

اگر به خاطر داشته باشید، اینتل چندی پیش پردازنده های Core+ را معرفی کرد در مدل های Core i5/i7/i9 عرضه می شوند. متاسفانه هیچ یک از مدل های فوق در بازار ایران مشاهده نشده و تا آنجایی که می دانیم، نمونه ای وارد بازار کشور نشد. به طور کلی تعداد این محصولات چندان زیاد نبود.

سری Core+ شامل یک پردازنده از مدل های Core i5/i7/i9 به همراه یک حافظه Optane Cache SSD بود. به عبارت ساده تر، این پکیج یک باندل شامل 2 محصول بود که یک حافظه ی Optane Cache SSD به همراه یکی از پردازنده های این شرکت را شامل می شد. این پردازنده ها شامل مدل های Core i7+8700, i5+8400 یا i5+8500 بودند.

به همراه این پردازنده ها، یک حافظه کش 16 گیگابایتی نیز ارائه می شد. همانطور که می دانید، حافظه های 3D XPoint شامل 2 نمونه ذخیره سازی دائم و موقت هستند که در نوع موقت با نام کش شناخته می شوند. حال با خبرشدیم که اینتل تولید و عرضه این باندل یا همان پکیج پردازنده های Core+ را متوقف کرده است. این باندل دیگر عرضه نشده و توزیع آن برای همیشه متوقف می شود. البته این خبر چندان هم غافلگیرانه نبوده و اینتل به دلیل فشار به خطوط 14 نانومتری ها، تولید بخش هایی از محصولات خود را متوقف کرده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن
بستن

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید