بازی هافناوریکسب و کار

خلاقانه ترین کیس موجود با نام In-Win 307 رونمایی شد!

کمپانی In-Win پس از معرفی کیس گران قیمت و منحصر به فرد خود، به سراغ معرفی یک محصول جالب دیگر با نام 307 رفته است تا ثابت کند که طراحی کیس های جدید تنها به افزودن قسمت های LED RGB بیشتر ختم نمی شود! این کمپانی خوش ذوق کیس 307 را به گونه طراحی کرده است که قطعا با وجود آن در میز کار خود، خاص ترین کیس روز را در اختیار خواهید داشت.

کیس In-Win 307 در رنگ آمیزی سفید تولید شده و در جلوی خود، دارای دیودهای LED RGB متعددی است که می تواند به صورت یک نمایشگر، تصاویر دلخواه شما را نمایش دهند. 144 دیود LED RGB با قابلیت آدرس دهی در جلوی کیس نصب شده است که یک شیشه با کیفیت نیز آنها پوشانده است. برای مدیریت دیودهای LED، این کمپانی برنامه نرم افزاری اختصاصی با نام InWin GLOW را معرفی کرده است که با نصب این برنامه می توانید تصاویر دلخواه خود را بر روی کیس به نمایش در آورده و یا شدت روشنایی و ضربان های آن را تنظیم نمایید.

متریال های اصلی این کیس شامل SECC و Tempered Glass هستند. می توانید تمامی مادربردهای ATX, Micro-ATX, Mini-ITX را در آن جای داده و 7 اسلات توسعه، امکان نصب کارت گرافیک هایی به طول 350 میلی متر و خنک کننده های بادی CPU با ارتفاع 160 میلی متر، به همراه پاورهایی به طول 20 سانتی متر در کیس 307 جای خواهند گرفت.

رادیاتورهای 12 سانتی متر می توانند در بالا و پشت کیس نصب شده و برای نصب رادیاتورهای 360 میلی متری در کیس 307، می توان از بالای آن استفاده کرد. حداکثر 3 ذخیره ساز 3.5 یا 2.5 اینچی نیز می توانند در این کیس جای گیرند. به هر حال مهمترین ویژگی این کیس نمای جلوی آن با تصاویر خاص است! کمپانی In-Win اعلام کرده است که کیس 307 را با قیمت 279 دلار راهی بازارهای جهانی خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا