بازی هافناوریکسب و کار

CES 2019: ای دیتا با اورکلاک تکان دهنده SPECTRIX D80 و هدست EMIX H20 آمده است

کمپانی ADATA هم با دستی نسبتا پر به CES 2019 آمده است؛ این شرکت یکی از محصولات این کمپانی که برای خودنمایی در این نمایشگاه حاضر شده است، رم های XPG SPECTRIX D80 به همراه یک رکورد خیره کننده هستند. ای دیتا رم های XPG SPECTRIX D80 RGB DDR4 را به تازگی معرفی کرده است.

((حافظه های ADATA XPG SPECTRIX D80 DDR4 RGB با استفاده از خنک کننده هیبریدی متشکل از یک بخش مایع و یک هیت سینک آلومینیومی، ترکیبی بی نظیر از حافظه های رم DDR4 را پدید آورده اند. در این میان، ای دی تا مفتخر به ارائه این ایده نوآورانه، نیاز شما به فیترهای بزرگ و لوله کشی های متعدد را از میان برداشته است. SPECTRIX D80 دارای یک هیتر مایع در قسمت بالای آن است که از مایع غیر رسانایی سود می برد تا حرارت را به راحتی از بین ببرد.

این کیت ها به فناوری LED RGB مجهز هستند که با فناوری های Sync به کار رفته در مادربردها نیز سازگاری دارند. از سوی دیگر می توان به تولید ماژول های SPECTRIX D80 در فرکانس های 2666 تا بیش از 4000 مگاهرتز اشاره کرد که با اورکلاکی نه چندان سخت و دشوار، امکان رسیدن به فرکانس 5000 مگاهرتز نیز برای شما فراهم خواهد شد.))

حال این شرکت SPECTRIX D80 را در حالی اورکلاک کرده است که عدد 5584MT/s برای آنها به ثبت رسیده و این رکورد با مادربرد حرفه ای و پرچمدار MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC همراه بوده است. پردازنده ای که در این اورکلاک مورد استفاده سیستم بوده است نیز Intel Core i9-9900K است. این شرکت چندی پیش نیز آزمایشگاه تخصصی خود (XPG Overclocking Lab) را برای همین منظور راه اندازی کرد.

دومین محصول این شرکت نیز با نام ADATA XPG EMIX H20، یک هدست گیمینگ از نوع رو گوشی است. این هدست از درایوهای 50 میلی متری بهره برده و امکان ایجاد صدای مجازی 7.1 را داراست. از دیگر ویژگی های این هدست می توان به LED RGB و طراحی ارگونومیک اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا