بازی هافناوریکسب و کار

Crash Bandicoot 4: It’s About Time معرفی شد: دنباله ای حقیقی برای سه گانه اصلی

پس از چند روز شایعه و گمانه زنی راجع به قسمت جدیدی از عنوان محبوب کرش، بالاخره روز گذشته با انتشار یک تریلر گیم پلی، از عنوان Crash Bandicoot 4: It’s About Time رونمایی شد. این قسمت دقیقا به ادامه داستان سه گانه اصلی می‌پردازد. جایی که شخصیت‌های دکتر تئو کورتکس، Uka Uka و دکتر Nefarious به یک سیاره دور افتاده تبعید شدند. پس از سال‌ها تلاش این سه شخصیت توانسته‌اند چاله‌ای فضایی ایجاد کنند و از تبعید فرار کنند. حالا کرش و خواهرش کوکو باید تلاش کنند تا این سه را متوقف کنند.

تریلر گیم پلی معرفی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

قسمت جدید کرش دنباله بر حق سه گانه اصلی این فرنچایز محسوب می‌شود. سه قسمت خاطره برانگیز که در سال 1996 عنوان Crash Bandicoot، قسمت دوم با عنوان Cortex Strikes Back در سال 1997 و در نهایت Warped در سال 1998 منتشر شدند. همان طور که نام قسمت چهارم کرش نشان می‌دهد، در این عنوان شاهد بازی با عناصر زمان هستیم. بنابراین انتظار طولانی مدت کاربران برای تجربه کرش جدید با یک حال و هوای تازه بیهوده نبوده است.

در سال 2017 اکتیویژن عنوان Crash Bandicoot N.Sane Trilogy را منتشر کرد که نسخه ریمستر سه گانه اصلی این فرنچایز بود. این ریمستر ابتدا برای پلی استیشن 4، و سپس برای ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و کامپیوترهای شخصی منتشر شد. در طول این سال‌ها عناوین جانبی متعددی از سری کرش منتشر شد اما Crash Bandicoot 4: It’s About Time اولین قسمت اصلی بعد از سه گانه کلاسیک ناتی داگ محسوب می‌شود. ضمن اینکه استودیو Toys for Bob چند سال پیش بر روی سه گانه Spyro Reignited Trilogy نیز کار کرده بود. چهارمین قسمت از بازی کرش در تاریخ 2 اکتبر 2020 برابر با 11 مهر 99 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد و کاربران می‌توانند از همین حالا این عنوان را پیش خرید کنند.

بیشتر بخوانید: اولین تصاویر Crash Bandicoot 4 – (به‌روزرسانی: زمان معرفی مشخص شد)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا