بازی هافناوریکسب و کار

MSI مانیتورهای Adaptive Sync سازگار با G-Sync خود را معرفی کرد

چندی پیش کمپانی انویدیا اعلام کرد که برخی از مانیتورهایی که از FreeSync و Adaptive Sync پشتیبانی می کنند، می توانند با بروزرسانی درایورهای گرافیکی، از کارت گرافیک های انویدیا در حالت G-Sync پشتیبانی نمایند. برای این منظور چندین مانیتور مورد بررسی قرار گرفته و تنها 12 نمونه از سوی انویدیا انتخاب شد که می توانستند از فناوری G-Sync نیز پشتیبانی نمایند.

یکی از ویژگی های این اتفاق، خرید مانیتورهای ارزان تر از مدل های دارای تراشه G-Sync بود. شرکت MSI از چند سال گذشته، پا به حوزه تولید نمایشگر نهاده و عمده فعالیت آن در حوزه مانیتورهای مخصوص بازی است. این شرکت به تازگی لیستی از مانیتورهای خود را منتشر کرده است که با برخورداری از Adaptive Sync، می توانند از فناوری G-Sync پشتیبانی نمایند.

این شرکت برای این منظور تست هایی را به همراه چند کارت گرافیک انجام داده است که این کارت گرافیک ها شامل MSI RTX 2070 Ventus 8G، MSI RTX 2080 Ventus 8G و MSI GTX 1080 Gaming 8G هستند. همچنین سیستم عامل ویندوز 10 و حداقل درگاه Display Port 1.2a برای این منظور تائید شده است. این برای اولین بار است که یک شرکت سازنده مانیتور چنین آزمونی را انجام داده و مدل های سازگار با G-Sync را اعلام می کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا