بازی هافناوریکسب و کار

SK Hynix شریک تجاری پردازنده‌های AMD EPYC 7002 در بخش حافظه

SK Hynix اعلام کرد که حافظه‌های DRAM و Enterprise SSD این شرکت که شامل مدل جدید 1Y nm 8Gb DDR4 DRAM می‌شود را به شکل کامل با پردازنده‌های AMD EPYC 7002 کامل آزمایش کرده و کاملا برای این چیپ‌ها بهینه هستند. این شرکت همکاری نزدیکی با AMD داشته تا حافظه‌های کاملا سازگار با پردازنده‌های نسل دوم EPYC تولید کند تا مراکز داده با کارایی بالا را هدف بگیرند.

حافظه‌های DDR4 این شرکت از حداکثر سرعت 3200Mbps پردازنده‌های EPYC پشتیبانی می‌کنند که عملکرد حافظه را تا 20 درصد نسبت به نسل اول افزایش می‌دهد. مدل‌های مختلف از چیپ‌های حافظه این شرکت که بر پایه تکنولوژی‌های 1X nm و 1Y nm هستند و حجم‌های 8Gb و 16Gb را یدک می‌کشند به شکل کامل با پردازنده‌های نسل دوم EPYC آزمایش شده‌اند. SK Hynix حافظه‌هایی تا 64 گیگابایت را برای پشتیبانی از چیپ‌های تا 64 هسته EPYC Rome برای مشتریان فراهم خواهد کرد.

همچنین این شرکت لاین آپ کاملی از حافظه‌های ذخیره سازی SATA و PCIe از 480 گیگابایت تا 8 ترابایت را در اختیار دارد که آنها را نیز با همین چیپ‌ها تست و بررسی کرده. eSSDهای SK Hynix برای جدیدترین مراکز داده بهینه شده‌اند.

آقای Jae Hyeong Lee درباره این همکاری صحبت کردند:

جدیدترین همکاری ما با AMD شرکت ما را در صنعت حافظه تقویت خواهد کرد تا به عنوان یک پیشتاز و شرکت کامل حافظه‌های DRAM و SSD بهینه با محوریت مراکز داده را فراهم کند.

حضور قابلیت‌های بیشمار ورودی/خروجی، حافظه و امنیت در پردازنده‌های سری AMD EPYC 7002 از 8 تا 64 هسته با معماری Zen 2 ویژگی‌های بی نظیری را برای امور مختلف پدید آورده است.

ما هیجان زده و متشکر هستیم که شرکایی مانند SK Hynix از عرضه پردازنده‌های سری AMD EPYC 7002 حمایت می‌کنند.

صحبت‌های یکی از مدیران AMD. تا به اینجا کمپانی‌های مهمی از نسل جدید پردازنده‌های سرور AMD پشتیبانی و حمایت کرده‌اند و به نظر می‌رسد به زودی شاهد درخشش آنها در بازار سرور باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا