بازی هافناوریکسب و کار

قابلیت های جدید جیمیل در پانزدهمین سالروز این سرویس

جیمیل به تازگی از قابلیت جدیدی رونمایی کرده که این قابلیت در واقع امکان ارسال ایمیل به صورت خودکار در زمانی خاص را در اختیار کاربران قرار می دهد. در واقع کاربران می توانند زمانبندی را برای زمان ارسال ایمیل خود در نظر بگیرند. در ادامه توضیحات بیشتر را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

قابلیت زمانبندی جیمیل

به تازگی گزینه Send در جیمیل، گزینه هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد که یکی از این گزینه ها، امکان ارسال پیام جیمیل در آینده و در زمانی خاص خواهد بود. این قابلیت بسیار کاربردی بوده و تاکنون هم از طریق افزونه های مختلف امکان پذیر بوده است. اما اکنون این سرویس به طور مستقیم در جیمیل ارائه شده است و شما می توانید پیام خود را تنظیم نمایید تا در زمان معینی ارسال شود.

البته باید اشاره کنیم که در این میان قابلیت دیگری نیز ارائه شده که با عنوان Smart Compose در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این قابلیت در واقع متن ایمیل شما را به صورت خودکار تکمیل می کند و مشکلات نگارشی آن را شناسایی و برطرف خواهد کرد. این قابلیت هوشمند با توجه به نوع ادبیات شما مشکلات نگارشی و ادبی را برطرف می نماید و به قولی بسیار کاربردی خواهد بود.

قابلیت های جدید جیمیل

این قابلیت های جدید به مناسب پانزدهمین سالروز جیمیل در اختیار کاربران این سرویس قرار گرفته است. اگر با این قابلیت های جدید جیمیل روبرو شده اید می توانید تجربیات استفاده خود را با ما در میان بگذارید و بگویید که به نظر شما جیمیل در حال حاضر چه قابلیتی را کم دارد؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا