بازی هافناوریکسب و کار

کالرفول کارت گرافیک حرفه ای iGame GeForce RTX 2070 Neptune OC را معرفی کرد

شرکت چینی "کالرفول" یک کارت گرافیک سفارشی تمام عیار را برای بخش های مهم بازار جهان و چین معرفی کرده است. کارت گرافیک COLORFUL iGame GeForce RTX 2070 Neptune OC محصولی جذاب به لحاظ استفاده از یک کولر حرفه ای و ساکت است. کارت گرافیک iGame GeForce RTX 2070 Neptune OC از یک رادیاتور 240 میلی متری بهره برده و در واقع دارای خنک کننده هیبریدی است.

خنک کننده هیبریدی این کارت گرافیک شامل یک خنک کننده مایع و البته یک خنک کننده سبک بادی است. کارت گرافیک iGame GeForce RTX 2070 Neptune OC می تواند یکی از خنک ترین کارت گرافیک های بازار به حساب آید. کولر بادی تنها برای تهویه بخش تغذیه طراحی شده است و رادیاتور 240 میلی متری که از 2 عدد فن 12 سانتی متری بهره می برد نیز GPU و تراشه های حافظه را خنک می سازد.

این رادیاتور دارای دیودهای LED RGB است و به گفته کالرفول، رادیاتور جدید می تواند فشار آب را تا 115 درصد بیش از مدل های پیشین ارائه دهد؛ این افزایش عملکرد به لطف استفاده از پمپ Neptune بدست آمده است. یک IC وظیفه ای خاص را در این کولر عهده دار است؛ این IC نویز صوتی را بسته به عملکرد فن ها، کنترل خواهد کرد. iGame GeForce RTX 2070 Neptune OC دارای طیف گسترده ای از قطعات درجه 1 الکترونیکی است که از جمله آنها می توان به خازن های Hi-C، DrMOS، مدار PCB تقویت شده و تکنولوژی اختصاصی Silver Plating به اختصار SPT، کمترین میزان حرارت را ایجاد خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا