فناوری

Hyte از کیس Y60 ATX با نمای وسیع قطعات سخت افزاری رونمایی کرد

CES 2022 اگر چه تقریبا به طور مجازی برگزار شد اما رویداد نسبتا پرباری بود و محصولات زیادی توسط سازندگان مختلف معرفی شدند و در میان کیس‌های خلاقانه ای از سوی کمپانی‌ها معرفی شدند. یکی از جذاب‌ترین موارد معرفی شده، کیس Y60 ATX از برند Hyte است که طراحی بسیار زیبا و متفاوتی دارد و در مقایسه با سایر PC کیس‌ها، نمای گسترده تری از قطعات سخت افزاری داخل محفظه را ارائه می‌دهد.

معرفی کیس Y60 ATX توسط کمپانی Hyte

اکثر کیس‌های PC امروزی دارای یک پنل شیشه ای هستند تا قطعات سخت افزاری را به نمایش بگذارند اما کیس میدتاور Hyte Y60 ATX PC دارای سه پنل شفاف قابل جداسازی با حواشی بسیار باریک می‌باشد. پنل کناری، جلو، و پنل گوشه این کیس شیشه‌ای می باشد تا نمای وسیع‌تری را نسبت به سایر کیس‌ها از سخت افزارها ارائه دهد. زیبایی این کیس زمانی بیشتر به چشم می‌آید که به سیستم‌های خنک کننده مایع تجهیز شود و البته سخت افزار داخل آن نیز با در نظر گرفتن فاکتور زیبایی انتخاب شوند.

به لطف طراحی ماژولار، هر سه پنل شیشه‌ای این کیس به سادگی قابل جداسازی و نصب دوباره هستند. این موضوع خصوصا در زمان اسمبل سیستم، کار را به مراتب آسان‌تر می کند. این کیس از کارت گرافیک در حالت عمودی نیز پشتیبانی می‌کند که برای انجام آن به یک کابل رایزر PCIe 4.0 استاندارد نیاز خواهید داشت. به گفته Hyte، کیس Y60 ATX PC در پشت GPU فضای لازم برای نصب کارت‌های توسعه دهنده نیمه سایز را در اختیار دارد.

Y60 مجهز به سه فن خنک کننده 120 میلی متری نیز می‌باشد که دو مورد برای مکش هوا به داخل کیس استفاده می‌شوند و فن سوم هوای گرم داخل کیس را خارج می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند یک رادیاتور 280 میلی متری را در کنار کیس یا یک رادیاتور 360 میلی متری را در سقف آن نصب کنند. Hyte مدعیست طراحی Cold-Floor با وجود دریچه‌های جانبی نقاط داغ را خنک می کند و ساختار اتاقی باعث می شود کابل‌ها از قطعات داغ دور بمانند.

کیس Y60 کمپانی Hyte در سه نسخه تمام مشکی، سفید و مشکی و قرمز و مشکی با قیمت 199 دلار در ماه مارس روانه بازار خواهد شد. اگر چه گران به نظر می‌رسد اما با توجه به طراحی بسیار زیبا و متفاوت، چندان هم غیر منطقی نیست. خصوصا اینکه سایر کیس‌های در این سطح بعضا با قیمتی با 250 دلار به فروش می‌رسند.

  • معرفی کیس زنده جدید CyberPowerPC با قابلیت تنفس کردن
  • AeroCool کیس جدید سری Evo Mini را عرضه کرد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا