بازی هافناوریکسب و کار

تلگرام از ارز دیجیتال Gram در 31 اکتبر رونمایی خواهد کرد!

همانطور که می دانید فیسبوک اخیرا به دنبال راه اندازی یک ارز دیجیتال جدید با نام لیبرا بود و برای این ارز کیف پول دیجیتالی با نام کالیبرا نیز راه اندازی کرده است. اما ظاهرا تلگرام هم از ماجرا عقب نمانده و تا 31 اکتبر از ارز دیجیتال خود با عنوان Gram رونمایی خواهد کرد. این ارز دیجیتال کار خود را با سرمایه گذاری شرکت ها آغاز خواهد کرد در نتیجه عرضه اولیه این ارز دیجیتال به طور خصوصی در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

ارز دیجیتال Gram از تلگرام

ارز دیجیتال Gram از تلگرام

ظاهرا امکان ذخیره سازی ارز دیجیتال گرام در یک کیف پول دیجیتال امکان پذیر خواهد شد و در اختیار بیش از 200 میلیون از کاربران تلگرام در سراسر جهان قرار خواهد گرفت. اما هنوز مشخص نیست که چگونه می توانند به رمزنگاری ارز دیجیتال در تلگرام بپردازند. باید صبر کنیم و ببینیم که تلگرام چگونه ارز دیجیتال خود را در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد. احتمالا در پیش فروش خصوصی و اولیه 2 میلیارد دلار سرمایه جذب خواهد شد و در پیش فروش عمومی بیش از 1 میلیارد سرمایه جذب خواهد شد. در همه این ارقام احتمال است و باید ببینیم که چه رخ خواهد داد.

البته باید اشاره کنیم به دلیل محبوبیت تلگرام احتمالا این پروژه با موفقیت روبرو خواهد شد. کیفی پول این ارز دیجیتال نیز به زودی معرفی خواهد شد و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. فعلا تلگرام در تلاش است تا در عرضه خصوصی به بالاترین رقم جذب سرمایه دست یابدو هر چه زودتر به سکه های مورد نیاز خود برسد. از سوی دیگر ظاهرا لیبرا، ارز دیجیتال فیسبوک با عرضه فاصله زیادی ندارد و در ایالات متحده به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. به هر حال عملکرد هردو ارز دیجیتال باید بسیار دقیق صورت گیرد تا در نهایت در این رقابت هر یک نتایج خوبی دریافت کنند. نظر شما در رابطه با ارز دیجیتال تلگرام و رقابت آن با لیبرا چیست؟

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا