فناوری

Jackalope Games به عنوان اولین استودیوی آمریکایی NetEase راه اندازی شد

طبق آخرین اخبار، اولین استودیوی آمریکایی NetEase Games با نام Jackalope Games برای توسعه بازی‌های رایانه‌ای و کنسولی راه‌اندازی شد. در ادامه با جزییات بیشتر همراه ما باشید.

  • خریداری 100 درصدی Quantic Dream توسط NetEase در اواخر امسال
  • معرفی اولین سه بازی اکشن استودیوی NetEase Games
  • آغاز همکاری مشترک NetEase و Huawei در توسعه‌ «Cloud + AI + 5G + Terminal»

شروع به کار اولین استودیوی آمریکایی NetEase

اولین استودیوی آمریکایی NetEase

بخش بازی‌های آنلاین «نت ایز گیمز» (NetEase Games)، امروز از راه‌اندازی اولین استودیوی اول شخص خود با نام «جکالوپ گیمز» (Jackalope Games) در ایالات متحده خبر داد. این استودیوی جدید که قرار است روی بازی‌های PC و کنسولی کند، توسط متخصص کهنه‌کار صنعت بازی سازی، «جک امرت» (Jack Emmert)، رهبری می‌شود که تا به امروز روی عناوینی مانند City of Heroes، Neverwinter، Star Trek Online و DC Universe Online کار کرده است. صحبت‌های او را در این باره می‌خوانید:

NetEase Games بهترین مکان ممکن برای پیشرفت من و تیمم است. ما اشتیاق فراوانی برای ایجاد دنیای آنلاین جذاب برای گیمرها در سراسر جهان داریم. NetEase Games پشتیبانی و منابع مورد نیاز برای ساخت یک استودیو عالی و بازی‌های عالی را فراهم خواهد کرد.

در حالی که Jackalope Games اولین استودیوی اول شخص این شرکت چینی در ایالات متحده است، ظاهرا طبق برنامه‌ها به طور مستقل عمل می‌کند و این استقلال خلاقانه را در توسعه و انتشار بازی حفظ خواهد کرد. علاوه بر این قرار است اولین پروژه این استودیو که هنوز اعلام نشده است، به طور کامل توسط شرکت چینی تامین شود.

فعالیت‌های اخیر NetEase

NetEase

NetEase Games در چند وقت اخیر به شدت تلاش کرده است تا وارد فضای بازی‌های کامپیوتری و کنسولی شود. در نتیجه این شرکت چینی در چندین شرکت غربی سرمایه گذاری کرده، Grasshopper Manufacture را خریداری کرده، استودیوهای جدیدی را در کانادا، چین و ژاپن افتتاح کرده و حتی «توشیهیرو ناگوشی» (Toshihiro Nagoshi) خالق سری «یاکوزا» (Yakuza) را برای رهبری یک استودیوی کاملا جدید با تمرکز بر توسعه بازی‌های کنسول‌های جهانی استخدام کرده است. به نظر می‌رسد تلاش NetEase برای موفقیت در عرصه بازی‌های کامپیوتری ادامه‌دار خواهد بود و احتمالا در آینده نه چندان دور، شاهد عناوین موفقی از این استودیوها خواهیم بود.

شما درباره اولین استودیوی آمریکایی NetEase چه نظری دارید؟ آینده این استودیو را چطور پیش بینی می‌کنید؟ نظراتتان را در این باره برای ما بنویسید.

  • یوبی سافت بزرگ در صف معامله و احتمال فروش این ناشر در آینده نزدیک
  • شراکت خانواده گیلمو با یک شرکت سرمایه گذاری برای نجات یوبی سافت
  • Square Enix همان خرید بزرگ سونی است که زمانی شایعه شده بود

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا