بازی هافناوریکسب و کار

Riot Games از بازی Ruined King: A League of Legends story رونمایی کرد

گیمرها به خوبی با استودیو Riot Games به واسطه عنوان محبوب و پر طرفدار League of Legends آشنایی دارند. عنوانی فوق العاده موفق در سبک MBOA که اولین بار در سال 2009 معرفی و منتشر شد. از آن زمان تاکنون Riot Games عناوین جدیدی را که همگی در دنیای League یا Runeterra در جریان بودند معرفی کرد. امروز یکی دیگر از این عناوین معرفی شده‌اند که Ruined King: A League of Legends story نام دارد. در ادامه با تماشای تریلر معرفی این بازی، بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

تریلر بازی Ruined King: A League of Legends story

Ruined King عنوان تازه معرفی شده استودیو Riot Games عنوان بین نسلی در سبک نقش آفرینی و تک نفره است و این تمامی اطلاعاتی است که فعلا از این بازی در اختیار داریم و باید برای جزئیات بیشتر کمی دیگر منتظر بمانیم. در مورد سبک گیم پلی بازی هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست و هنوز نمی دانیم با عنوانی در سبک و سیاق Divinity: Original Sin 2 سر و کار داریم یا با یک عنوان نقش آفرینی سنتی‌تر مانند Persona 5 روبرو هستیم.

در هر صورت، بر اساس اطلاعات منتشر شده، در این بازی تعدادی شخصیت مختلف وجود دارند که بازیکنان می‌توانند برای شروع ماجراجویی‎های خود، از بین آنها یکی را انتخاب کنند. این شخصیت‌ها عبارتند از Miss Fortune، Ahri، lllaoi، Yasuo، Braum و Pyke که تمامی این شخصیت‌ها در League of Legends قابل بازی هستند و هر یک از آنها دارای داستانی هستند. Riot Games در عنوان جدید خود قصد دارد ما را با داستانی که پشت سر هر یکی از این شخصیت ها وجود دارد آشنا کند.

به نظر می رسد Ruined King که در عنوان این بازی به چشم می خورد قهرمان اصلی جدیدترین عنوان نقش آفرینی استودیو Riot Games باشد و وی باید منطقه اشغال شده از قلمرو خود را پس بگیرد. بنابراین بازیکنان با شخصیتی که در اختیار دارند با Isleها و همچنین Bilgewater به مبارزه بپردازند. انتظار می رود ماه آینده Riot Games جزئیاتی راجع به گیم پلی عنوان جدید خود منتشر کند. این بازی قرار است در اوایل سال 2021 بر روی پلتفرم‌های کامپیوترهای شخصی، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن 4، اکس باکس وان، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اکس و اکس باکس سری اس منتشر شود.

بیشتر بخوانید: بازی The Masquerade Battle Royale Vampire: رونمایی شد: اولین اثر استودیو Sharkmob

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا