بازی هافناوریکسب و کار

SteelSeries یک مأوس و دو کیبورد فوق العاده

SteelSeries، کمپانی پیشرو در بازی‌ها و لوازم جانبی esports مأوس گیمینگ مدل Rival 3 و کیبوردهای Apex 3 و Apex 5 خود را با کیفیتی فوق‌العده برای گیمرها معرفی کرد. با این محصولات، SteelSeries تلاش کرد تا بهترین کیفیت و نوآوری را برای تمامی گیمرها فراهم بیاورد.

به گفته Ehtisham Rabbani مدیرعامل کمپانی SteelSeries "تعداد زیادی ازگیمرها وجود دارند که از لوازم جانبی خسته کننده برای انجام بازی استفاده می‌کنند. با محصولات جدید خود، ما همه را به سمت خود کشانده‌ایم و با استفاده مجدد از فناوری‌های پیشرفته درصدد هستیم تا دوباره آن‌ها از محصولات ما استفاده کنند و این محصولات را برای تمامی گیمرها با قیمت کاملا مناسب در دسترس گذاشته‌ایم. هیچکس نباید از تجهیزات به درد نخور برای بازی استفاده کند."

SteelSeries یک مأوس و دو کیبورد فوق العاده

SteelSeries یک مأوس و دو کیبورد فوق العاده

SteelSeries یک مأوس و دو کیبورد فوق العاده

Rival 3 رقابتی بی‌نظیر

مشخصات منحصر به فرد و نور RGB درخشان، سنسور فوکوس با بهترین کیفیت و مقاومت بی‌همتا Rival 3 را به یک مأوس بسیار بی‌نظیر تبدیل کرده است. Rival 3 یک مأوس گیمینگ تمام عیار و دارای فناوری پیشرفته است که به صورت هدفمند و با قیمت مناسب برای گیمرها طراحی شده است.

این مأوس از پلیمر با دوام بسیار بالا ساخته شده و تنها 77 گرم وزن دارد. از مشخصات این مأوس سنسور جدید اوپتیکال TrueMore Core می‌باشد. این سنسور یک جهش فوق‌العاده در دنیای سنسورها با قیمت بسیار مناسب است. معمولا شرکت‌ها از سنسورهای معمولی در مأوس‌های با این قیمت استفاده می‌کنند اما کمپانی SteelSeries با همکاری PixArt این سنسور جدید را فقط در Rival 3 استفاده کرده است. سنسور TrueMove Core با 8500 کلیک در اینچ دارای عملکرد دقیق با ردیابی 1 به 1 می‌باشد که باعث می‌شود حرکت دقیق مأوس بر روی صفحه نمایش به وجود بیاید.

این مأوس دارای کلیدهایی با قابلیت 60 میلیون کیلیک و حافظه داخلی برای ذخیره 5 کلیک آخر شما می‌باشد. همچنین می‌توان آن را توسط SteelSeries Engine شخصی‌سازی نمود. مأوس Rival 3 با قیمت 29.99 دلار قابل خریداری است.

Apex 3

کیبورد ضد آب Apex 3 یک صفحه کلید فوق‌العاده است که با ترکیب فناوری cutting-edge با نور RGB در ده نقطه از آن و کلیدهای بدون صدا و زنگ زدگی این کیبورد را به یک صفحه کلید گیمینگ فوق‌العاده تبدیل کرده است. این کیبورد با استاندارد IP32 کاملا ضد آب است. صفحه کلید Apex 3 از کلیدهای با اصطکاک کم استفاده می‌کند که کاملا بی صدا می‌باشد، همچنین دکمه‌های آن قابلیت 20 میلیون استفاده را به شما تضمین می‌کنند.

همانند کیبورد Apex Pro نسخه پریمیوم، این صفحه کلید هم با یک استراحتگاه مچ دست مغناطیسی با کیفیت بالا و همان دکمه‌ها و غلتک فلزی قابل کلیک و کابل مخصوص در زیر برد خود استفاده می‌کند. دکمه‌های این کیبورد به شما اطمینان می‌دهد که دکمه‌های فشار داده شده در صفحه کلید به درستی اعمال شود تا گیمرها بتوانند با سرعت بیشتر و دقت بالاتری بازی کنند. این کیبورد با قیمت 49.99 دلار فروخته می‌شود.

Apex 5 بهترین در دنیا

کیبورد Apex 5 کیبوردی مکانیکی است که با ترکیب کردن مواردی همچون نرمی دکمه، دوام، کیفیت فوق‌العاده خود را به یک کیبورد مکانیکی بسیار فوق‌العاده برای بازی تبدیل کرده است.

این صفحه کلید با همان تکونولوژی cutting-edge ساخته شده و دارای یک استراحتگاه مغناطیسی طراحی شده با آلومینیوم هواپیما، نمایشگر OLED، غلتک مخصوص صدا، کیبوردهای ترکیبی و نور RGB با قابلیت تنظیم برای هر دکمه می‌باشد. کاربران می‌توانند از صفحه OLED با فرمت GIF استفاده کنند. اطلاعات مربوط به بازی مانند CS:GO و DOTA2، اطلاعات آهنگ‌ها را بر روی TIDAL، پیام‌های آمده و تنظیمات و خیلی چیزهای دیگر را مشاهده کنند. قیمت این کیبورد 99.99 می‌باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا